KOBIDO – niechirurgiczny lifting twarzy

CHARAKTERYSTYKA MASAŻU KOBIDO

Większość metod masażu twarzy działa na jej powierzchni. Kobido, poprzez swoją złożoność i intensywność technik, działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu twarzy — można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych.


Masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Szybkość, z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie etapy, zmierza do oddziaływania w różnych aspektach. Kiedy ruch jest powolny, klient ma się zrelaksować, a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego.


Należy zwrócić uwagę na fakt, że masaż Kobido nigdy nie powinien powodować bólu, chociaż specjalistyczne techniki, czyli szybkie dłonie „latające” nad twarzą klienta odczuwane są na pograniczu bodźca bólowego. Celem japońskiego masażu twarzy jest dokładne i precyzyjne określenie kondycji skóry i praca na punktach akupresurowych, aby osiągnąć równowagę w skórze twarzy, mięśniach twarzy i powiązanym ciele. Na przykład technika wibracyjna, którą wykonuje się przy szybkim drżeniu rąk i palców, powszechnie stosowana jest w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz szybkiego uwalniania toksyn z układu chłonnego.


Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia) na twarzy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Czas trwania zabiegu: 1 h

INNE ZESTAWY POŁACZONE Z MASAŻEM KOBIDO:
♠ JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY KOBIDO+ KINESIOTAPING ESTETYCZNY TWARZY

Czas trwania zabiegu: 80 minut

♠ JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY KOBIDO Z SERUM ORAZ MASKĄ ODMŁADZAJĄCĄ
Czas trwania zabiegu: 80 minut

♠ KOBIDO PAKIET MASAŻY 6 W CENIE 5
Czas trwania 1 zabiegu: 1 h

 KINESIOTAPING ESTETYCZNY TWARZY

Kinesiotaping BIO-estetyczny wspiera lifting twarzy, pozwala niwelować napięcia mięśniowe, zastoje limfatyczne w obszarze twarzy, szyi i dekoltu, przywraca właściwy tor oddechowy.
To niezwykle istotny i wysoce skuteczny element odnowy biologicznej, efektywna forma rehabilitacji estetycznej tkanek naszej twarzy, szyi, dekoltu oraz biustu.
Wspaniała metoda, Kinesiotaping estetyczny to metoda, która staje się coraz bardziej popularna wśród osób szukających sposobów na odmłodzenie twarzy, gdyż dzięki niej można osiągnąć spektakularne efekty

Czas trwania zabiegu: 20 minut

INNE ZESTAWY POŁACZONE Z KINESIOTAPINGIEM:
♠ KINESIOTAPING + MASAŻ TWARZY
Czas trwania zabiegu: 60 minut

KONTAKT

WM SALON KOSMETYCZNY Bielsko Biała

Adres

Ul.Sikorskiego 2a
43-300 Bielsko-Biała

 

⏰ Godziny otwarcia

  • Poniedziałek  - Zamknięte
  • Wtorek - Piątek 10:00 - 19:00
  • Sobota 8:00 - 14:00

 

9 + 6 =