OFERTA STYLIZACJI OPRAWY OCZU

ZALECENIA POZABIEGOWE:

 • unikanie sauny, basenów przez tydzień po zabiegu,
 • nie moczyć rzęs/brwi przez 24h po zabiegu, 
 • nie malować rzęs/brwi przez 24h po zabiegu,
 • nie pocierać oczu.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża,
 • choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia,
 • przerwana ciągłość naskórka w obszarze zabiegowym,
 • epilepsja,
 • gorączka i stany zapalne,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze w obszarze zabiegowym
 • nadwrażliwość oczu,
 • jaskra, zaćma,
 • choroby alergiczne oczu.

 czas wykonania 50 min.

LAMINACJA RZĘS + BOTOX

Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs!

Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości.

Zabieg nie ma nic wspólnego z doczepianiem sztucznych rzęs.

Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cienkie i proste albo z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs, nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działąją odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.

ZABIEG LIFTINGU, BOTOKSU I LAMINACJI obejmuje m.in. demakijaż okolicy oka, nałożenie dwóch preparatów mających za zadanie nadać rzęsom skręt i utrwalenie skrętu, użycie preparatu odżywiającego – botoksu, użycie olejku keratynowego, farbowanie rzęs.

Stylizacja brwi wykonywana produktem, który jest farbą jednak zawiera w sobie ekstrakt z henny pudrowej (lawsonii).

Takie innowacyjne połączenie daje w efekcie zafarbowany włos od wewnątrz, a także trwałe odbicie na skórze. Przewaga tego produktu nad henną pudrową jest taka, że wnika on do włosa, łącząc się trwale z jego naturalnym barwnikiem, melaniną. Skutkuje to trwałością efektu, która trwa do wypadnięcia włoska bądź pojawienia się odrostu (jak w przypadku włosów farbowanych na głowie).

Dodatkowo komponenty odżywcze zawarte w produkcie (np. hydrolizowana keratyna, allantoina, pantenol) korzystanie wpływają na kondycje brwi, sprawiając, że stają się zdrowsze, miększe i bardziej lśniące.

Odbicie na skórze jest efektem zamierzonym, krycie od transparentnego do mocnego, jednak w najintensywniejszym wariancie delikatniejsze niż w przypadku henny pudrowej (wariant tatuażowy).

Trwałość zabiegu, to 4 – 6 tygodni.

 czas wykonania 60 min.

FARBKA HYBRYDOWA Z GEOMETRIĄ BRWI

LAMINOWANIE BRWI

 czas wykonania 50 min.

Laminowanie brwi (laminacja brwi) – polega na ułożeniu i zmianie kierunku rosnących włosków. Zabieg ten szczególnie polecamy kobietom, które mają niesforne, kręcące się i grube brwi, gdyż tym zabiegiem możemy je wyprostować i sprawdzić, iż będą podatne na ułożenie.

Dodatkowo laminowanie brwi polecamy kobietom, które mają wąskie i mało widoczne brwi, gdyż tym zabiegiem możemy je unieść do góry sprawiając, iż brwi są szersze.

Jak przebiega zabieg laminowania brwi?

Po dokładnym oczyszczeniu brwi nakładamy 2 specjalne żele mające na celu zmienić kierunek ułożenia brwi. Kolejno wykonujemy koloryzację brwi farbką oraz regulację, a na sam koniec nakładamy krem arganowy mający działanie odżywcze, który nawilża i wzmacnia włoski.

UWAGA !!! Po zabiegu laminowania brwi przez około 24 godziny nie należy moczyć brwi.

WAŻNE !!! Zabieg laminowania brwi możemy wykonywać nie częściej niż co 6 tygodni.

HENNA RZĘS

 czas wykonania 15 min.

REGULACJA BRWI

 czas wykonania od 15 min.

HENNA + REGULACJA BRWI

 czas wykonania 30 min.

HENNA RZĘS + BRWI Z REGULACJĄ

 czas wykonania 30 min.

HENNA PUDROWA  Z REGULACJĄ I GEOMETRIĄ BRWI

⇒ Do zabiegu nie używa się wody utlenionej, a sam zabieg połączony jest ze wstępną pielęgnacją i głębokim oczyszczeniem włosków. I to właśnie jest jedną z największych zalet Brow Henny. Włoski są miękkie, lśniące, nie suche i wytrawione jak może się zdarzyć po chemicznym farbowaniu brwi. W trakcie zabiegu używana jest także keratyna, która dodatkowo wzmacnia i wygładza powierzchnię włosków.

⇒ Wiecie, jak ważna dla mnie jest analiza kolorystyczna i dobór korzystnych barw do typu urody. Stąd możliwość dopasowania idealnego koloru brwi do karnacji uważam za wyjątkowy atut zabiegu! Mogę dobrać zarówno jasny, ciepły kolor właściwy dla wiosennego typu urody, jak i miedziany dla typu jesiennego czy chłodne brązy dla Lata i Zimy (tutaj możesz znaleźć swój typ urody). Dzięki temu, można uzyskać naturalny efekt farbowania brwi, bez zmuszania się do koloru, który nam się nie podoba.

Ale to nie jedyna zaleta. Przeszkoleni styliści oferują wykonanie zabiegu Henny Pudrowej z kompleksową stylizacją brwi, architekturą, geometrią brwi i mapowaniem. Oznacz to, że koloryzacja brwi, nie polega wyłącznie na aplikacji farby na włoski.

⇒ Czy Henna pudrowa farbuje?
Oczywiście! Ale ponieważ jest produktem wegańskim, koloryzacja odbywa się dzięki naturalnym składnikom. Dodatkowo Brow Henna występuje w całej gamie kolorów, które mogą być mieszane, dzięki czemu stylista może uzyskać kolor brwi dopasowany do karnacji i upodobań klientki lub klienta (z zabiegu korzystają także panowie).

⇒ Stylistka dokonuje szczegółowych pomiarów z rozrysowaniem idealnego kształtu, szerokości i długości brwi dopasowanych do Twojego owalu twarzy. Dlatego możesz spotkać się z określeniem „brwi szyte na miarę” lub „brwi spersonalizowanie” – dopasowane do Ciebie w stu procentach. To właśnie dzięki mapowaniu, czyli rozrysowaniu kształtu brwi, można nadbudować ubytki w brwiach. Ponieważ Brow Henna barwi skórę – efektem jest łuk brwiowy jak po umalowaniu kredką lub cieniem (pudrem).

Zakończeniem zabiegu jest regulacja brwi, strzyżenie i stylizacja brwi. W niektórych miejscach stylista podmalowuje brwi i okolice wokół nich, aby zniwelować zaczerwienienie po depilacji woskiem.

KONTAKT

WM SALON KOSMETYCZNY Bielsko Biała

Adres

Ul.Sikorskiego 2a
43-300 Bielsko-Biała

 

⏰ Godziny otwarcia

 • Poniedziałek  - Zamknięte
 • Wtorek - Piątek 10:00 - 19:00
 • Sobota 8:00 - 14:00

 

12 + 2 =