OFERTA STYLIZACJI OPRAWY OCZU

HENNA RZĘS

 czas wykonania 15 min.

REGULACJA BRWI

 czas wykonania od 15 min.

HENNA + REGULACJA BRWI

 czas wykonania 30 min.

HENNA RZĘS + BRWI Z REGULACJĄ

 czas wykonania 30 min.

HENNA PUDROWA  Z REGULACJĄ I GEOMETRIĄ BRWI

⇒ Do zabiegu nie używa się wody utlenionej, a sam zabieg połączony jest ze wstępną pielęgnacją i głębokim oczyszczeniem włosków. I to właśnie jest jedną z największych zalet Brow Henny. Włoski są miękkie, lśniące, nie suche i wytrawione jak może się zdarzyć po chemicznym farbowaniu brwi. W trakcie zabiegu używana jest także keratyna, która dodatkowo wzmacnia i wygładza powierzchnię włosków.

⇒ Wiecie, jak ważna dla mnie jest analiza kolorystyczna i dobór korzystnych barw do typu urody. Stąd możliwość dopasowania idealnego koloru brwi do karnacji uważam za wyjątkowy atut zabiegu! Mogę dobrać zarówno jasny, ciepły kolor właściwy dla wiosennego typu urody, jak i miedziany dla typu jesiennego czy chłodne brązy dla Lata i Zimy (tutaj możesz znaleźć swój typ urody). Dzięki temu, można uzyskać naturalny efekt farbowania brwi, bez zmuszania się do koloru, który nam się nie podoba.

Ale to nie jedyna zaleta. Przeszkoleni styliści oferują wykonanie zabiegu Henny Pudrowej z kompleksową stylizacją brwi, architekturą, geometrią brwi i mapowaniem. Oznacz to, że koloryzacja brwi, nie polega wyłącznie na aplikacji farby na włoski.

⇒ Czy Henna pudrowa farbuje?
Oczywiście! Ale ponieważ jest produktem wegańskim, koloryzacja odbywa się dzięki naturalnym składnikom. Dodatkowo Brow Henna występuje w całej gamie kolorów, które mogą być mieszane, dzięki czemu stylista może uzyskać kolor brwi dopasowany do karnacji i upodobań klientki lub klienta (z zabiegu korzystają także panowie).

⇒ Stylistka dokonuje szczegółowych pomiarów z rozrysowaniem idealnego kształtu, szerokości i długości brwi dopasowanych do Twojego owalu twarzy. Dlatego możesz spotkać się z określeniem „brwi szyte na miarę” lub „brwi spersonalizowanie” – dopasowane do Ciebie w stu procentach. To właśnie dzięki mapowaniu, czyli rozrysowaniu kształtu brwi, można nadbudować ubytki w brwiach. Ponieważ Brow Henna barwi skórę – efektem jest łuk brwiowy jak po umalowaniu kredką lub cieniem (pudrem).

Zakończeniem zabiegu jest regulacja brwi, strzyżenie i stylizacja brwi. W niektórych miejscach stylista podmalowuje brwi i okolice wokół nich, aby zniwelować zaczerwienienie po depilacji woskiem.

KONTAKT

WM SALON KOSMETYCZNY Bielsko Biała

Adres

ul. Barkowska 7
43-300 Bielsko-Biała

 

⏰ Godziny otwarcia

  • Poniedziałek  - Zamknięte
  • Wtorek - Piątek 10:00 - 19:00
  • Sobota 8:00 - 14:00

 

10 + 5 =