Regulamin nabywania i realizacji bonów podarunkowych: 

 1. Bon podarunkowy jest środkiem płatniczym na zabieg, zabiegi, pakiet zabiegów, makijaż, lekcje makijażu, masaż kobido oraz inne usługi oferowane przez WM Salon Kosmetyczny nabywanym przez Klienta gabinetu, zwanym dalej Zamawiającym, dla osoby trzeciej, zwanej dalej Obdarowaną.
 2. Bony podarunkowe można zrealizować w salonie kosmetycznym – WM Salon Kosmetyczny, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Brodzińskiego 52.
 3. Bony upoważniają do skorzystania z zabiegów zgodnie z obowiązującym cennikiem umieszczonym na stronie https://wizaz-bielsko.pl/
 4. Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty telefonicznie +48 603 519 877 mailowo – wiesia_m@o2.pl lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie https://wizaz-bielsko.pl/
 5. Bon należy okazać w salonie przed skorzystaniem z zabiegu.
 6. Bon ważny jest przez 6 miesiące od momentu jego nabycia. 
 7. Bony zakupione nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 8. W przypadku, gdy wartość zabiegów jest niższa niż wartość Bonu, salon nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy wartości.
 9. W przypadku, gdy wartość zabiegów przekracza wartość Bonu, Obdarowany może dopłacić różnicę.
 10. Bony można wykorzystywać również na zabiegi objęte promocjami i/lub rabatami dostępnymi w salonie.
 11. Bon może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w salonie.
 12. Bon może być wykorzystany do zapłaty za zabiegi tylko i wyłącznie w okresie jego ważności.
 13. W przypadku nie odwołania lub nie przełożenia drogą mailową (wiesia_m@o2.pl) lub telefoniczną +48 603 519 877 zarezerwowanej wizyty minimum 24 godziny przed zaplanowanym terminem, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu.
 14. Ewentualne reklamacje dotyczące wykonanych usług przy użyciu bonu podarunkowego rozpatrywane są w terminie 14 dni od złożenia pisemnego roszczenia bezpośrednio w salonie kosmetycznym lub przesłanego pocztą na adres: WM Salon Kosmetyczny, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Brodzińskiego 52.
 15. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zakupu Bonów. Zamawiający oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią akceptują go w całości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane RODO informuję, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WM Wizaż Wiesława Maziarczyk z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Brodzińskiego 52 zwanym dalej ADO.
 • Pani/Pan dane osobowe przetwarzane w celu prowadzenia działalności:

Cel A-  marketingowej

Cel B – rozliczeń usług kosmetycznych i sprzedażowych

Cel C – realizacji usług kosmetycznych

 • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą dostawcy usług hostingowych, facebook, dostawcy usług umożliwiających kontakt z klientem oraz wystawiających dokumenty zakupu.
 • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.
 • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:

Dla Celu A – do momentu odwołana zgody

Dla Celu B –  ustalony przepisami Ustawa z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz.U. 1994 nr 121 poz. 591).

Dla celu C – do momentu odwołania zgody.

 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczania przetwarzania usunięcia, prawo do przenoszenia danych i dla Celu A i dla Celu C – odwołania zgody w dowolnym momencie.
 • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych.
 •    Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Profilowanie polegało będzie na ewentualnym zaproponowaniu Pani/Panu najbardziej odpowiednich zabiegów i preparatów.

KONTAKT

WM SALON KOSMETYCZNY Bielsko Biała

Adres

ul. Barkowska 7
43-300 Bielsko-Biała

 

⏰ Godziny otwarcia

 • Poniedziałek  - Zamknięte
 • Wtorek - Piątek 10:00 - 19:00
 • Sobota 8:00 - 14:00

 

7 + 11 =